2015/2016
13. MISTRZOSTWA GMINNE I POWIATOWE W TENISIE STOŁOWYM
I miejsce w Gminnych zawodach Tenisa Stołowego dziewcząt w składzie
Klaudia Ceglarz Julka Rudnik Nikola Pasak Natalia Wiecha Paulina Bitner
indywidualne miejsca
I miejsce Klaudia Ceglarz
II miejsce Julka Rudnik
III miejsce Nikola Pasak
II MIEJSCE w Gminnych zawodach Chłopców w Tenisie Stołowym W składzie:
Klaudia Ceglarz Julka Rudnik Nikola Pasak Natalia Wiecha Paulina Bitner
indywidualne miejsca
I miejsce Klaudia Ceglarz
II miejsce Julka Rudnik
III miejsce Nikola Pasak
II MIEJSCE w Gminnych zawodach Chłopców w Tenisie Stołowym W składzie:
-
Paweł Telenga
-
Jakub Wydmuch
-
Szymon Szyszka
-
Łukasz Psuj
indywidualne miejsca
II miejsce Paweł Telenga
III miejsce Jakub Wydmuch
I Miejsce w Powiatowych zawodach w Tenisie Stołowym dziewczat w składzie
III miejsce Jakub Wydmuch
I Miejsce w Powiatowych zawodach w Tenisie Stołowym dziewczat w składzie
-
Nikola Pasak
-
Julka Rudnik
-
Klaudia Ceglarz
-
Natalia Wiecha
indywidualne miejsca
I Miejsce Nikola Pasak
II miejsce Klaudia Ceglarz
I Miejsce Nikola Pasak
II miejsce Klaudia Ceglarz
Opiekun: p. Agnieszka Zmorek
1. VIII Otwarty turniej tenisa stołowego „Długosz też by zagrał” - 18.09.2015r, Kłobuck
Kategoria Młodzicy:
III miejsce Paweł Telenga
Kategoria Młodziczki:
II miejsce Patrycja Werk
III miejsce Julia Rudnik
2. VIII Otwarty turniej tenisa stołowego „Długosz też by zagrał” - 19.09.2015r., Kłobuck
Kategoria Skrzaty:
I miejsce Aleksander Kozakiewicz
II miejsce Maksymilian Rykała
III miejsce Kamil Kot
Kategoria Skrzatki:
III miejsce Wiktoria Paruzel
Kategoria Żacy:
II miejsce Szymon Szyszka
Kategoria Żaczki:
II miejsce Natalia Wiecha
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opiekun: Agnieszka Zmorek , Stanisław Jędrek
3. KONKURS ,,NAJŁADNIEJSZA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”
I miejsce - uczennicy klasy I Amelii Jankowskiej,
II miejsce - uczeń klasy II Jakub Sośniak,
III miejsce - ex aequo Kacper Stróżny oraz Konrad Pietrzak.
WYRÓŻNENIA: Alicja Strzelczyk, Julia Gabrysiak oraz Józef Kowalik – uczniowie klas drugich.
Jak również uczeń klasy I – Filip Grzeliński.
Organizator: Agnieszka Stróżna
4. IV Mistrzostwa Gminy Opatów z okazji Dnia Niepodległości.
Klasy I-II dziewczęta
1m. Paruzel Wiktoria - Zwierzyniec Pierwszy
2m. Ślusarczyk Angelika - Zwierzyniec Pierwszy
3m. Drzazga Nina - Zwierzyniec Pierwszy
Klasy I-II chłopcy
1m. Wiecha Dawid - Zwierzyniec Pierwszy
2m. Kozakiewicz Aleksander - Zwierzyniec Pierwszy
3m. Mrożek Michał - Zwierzyniec Pierwszy
Klasy III-IV dziewczęta
1m. Wiecha Natalia - Zwierzyniec Pierwszy
2m. Pasak Nikola - Zwierzyniec Pierwszy
3m. Desperak Kinga - Zwierzyniec Pierwszy
Klasy III-IV chłopcy
1m. Ślusarczyk Szymon - Zwierzyniec Pierwszy
2m. Werk Przemysław - Zwierzyniec Pierwszy
3m. Szyszka Szymon - Zwierzyniec Pierwszy
Klasy V-VI dziewczęta
1m. Ceglarz Klaudia - Zwierzyniec Pierwszy
3m. Rudnik Julia - Zwierzyniec Pierwszy
Opiekunowie
Agnieszka Zmorek, Stanisław Jędrek
5. I miejsce w Gminnych zawodach w Piłce Ręcznej chłopców 2015/2016r:
-
Dawid Grzyb,
-
Mateusz Ślusarczyk,
-
Patryk Niburski,
-
Jakub Wydmuch,
-
Paweł Telenga,
-
Przemek Kiepura
I miejsce w Gminnych zawodach w Piłce Ręcznej dziewczyn 20015/2016
-
Patrycja Werk,
-
Aurelia Gabrysiak,
-
Paulina Bitner,
-
Klaudia Ceglarz,
-
Julia Rudnik,
-
Nikola Pasak,
-
Natalia Wiecha,
Opiekun Agnieszka Zmorek
6.Powiatowy Konkurs "Mistrz Pięknego Czytania" w naszej szkole:
I miejsce – Monika Deska (SP Popów),
II miejsce – Zofia Wypych (SP nr 1 Kłobuck),
III miejsce – Jakub Grabowski (SP Popów),
Wyróżnienia otrzymały: Natalia Lech (SP Zwierzyniec Pierwszy) i Julia Rudnik (SP Zwierzyniec Pierwszy).
Organizator: Agnieszka Stróżna.
7.Konkurs przedszkolaków "Spacer po rymach" w naszej szkole:
Maluchy:
I miejsce - Natalia Sośniak
II miejsce - Karolina Telenga
III miejsce - Lena Wachowska
Wyróżnienie: Monika Strzelczyk
Zerówka:
I miejsce - Weronika Rogala
II miejsce - Anita Kasprzak
III miejsce - Mateusz Ferdyn
Wyróżnienie: Emilka Szyszka
Opiekunowie: Barbara Paruzel, Agnieszka Grzyb.
8.KONKURS PRZYRODNICZY w Gimnazjum w Opatowie:
Wyróżnienie: Szymon Strzelczyk, kl. V
Opiekun: Maria Jędrek
9.Wojewódzki Konkurs na ,,Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczna" w Chorzowie:
I miejsce: Karol Serwatka
Opiekun: Agnieszka Stróżna
10. SZKOLNY KONKURS dla klas I-III ,,Jak przestrzegam Kodeksu Ucznia”
6.Powiatowy Konkurs "Mistrz Pięknego Czytania" w naszej szkole:
I miejsce – Monika Deska (SP Popów),
II miejsce – Zofia Wypych (SP nr 1 Kłobuck),
III miejsce – Jakub Grabowski (SP Popów),
Wyróżnienia otrzymały: Natalia Lech (SP Zwierzyniec Pierwszy) i Julia Rudnik (SP Zwierzyniec Pierwszy).
Organizator: Agnieszka Stróżna.
7.Konkurs przedszkolaków "Spacer po rymach" w naszej szkole:
Maluchy:
I miejsce - Natalia Sośniak
II miejsce - Karolina Telenga
III miejsce - Lena Wachowska
Wyróżnienie: Monika Strzelczyk
Zerówka:
I miejsce - Weronika Rogala
II miejsce - Anita Kasprzak
III miejsce - Mateusz Ferdyn
Wyróżnienie: Emilka Szyszka
Opiekunowie: Barbara Paruzel, Agnieszka Grzyb.
8.KONKURS PRZYRODNICZY w Gimnazjum w Opatowie:
Wyróżnienie: Szymon Strzelczyk, kl. V
Opiekun: Maria Jędrek
9.Wojewódzki Konkurs na ,,Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczna" w Chorzowie:
I miejsce: Karol Serwatka
Opiekun: Agnieszka Stróżna
10. SZKOLNY KONKURS dla klas I-III ,,Jak przestrzegam Kodeksu Ucznia”
I miejsce - ex aequo Filip Grzeliński, Szymon Janas - uczniowie klasy Ib
II miejsce - Oskar Kistela- uczeń klasy IIb
III miejsce - Seweryn Żołnierczyk- uczeń klasy IIb
WYRÓŻNENIA: Maja Pawelak, Patrycja Janic oraz Wiktoria Janic – uczennice klasy Ib oraz Ia
Organizator: Karolina Hyra, Jolanta Marzec
11.Szkolny Konkurs Przyrodniczy "Z przyrodą za pan brat" w naszej szkole:
I miejsce – Kinga Desperak- uczennica klasy III
II miejsce – Marta Hyra- uczennica klasy III
III miejsce – Bartłomiej Chyra- uczeń klasy IV
Organizator: Magdalena Sośniak
12. XII POWIATOWY KONKURS NA "SZOPKĘ, OZDOBĘ CHOINKOWĄ I PODŁAŹNICZKĘ"
Wręczyca Wielka 2015:
I miejsce:
11.Szkolny Konkurs Przyrodniczy "Z przyrodą za pan brat" w naszej szkole:
I miejsce – Kinga Desperak- uczennica klasy III
II miejsce – Marta Hyra- uczennica klasy III
III miejsce – Bartłomiej Chyra- uczeń klasy IV
Organizator: Magdalena Sośniak
12. XII POWIATOWY KONKURS NA "SZOPKĘ, OZDOBĘ CHOINKOWĄ I PODŁAŹNICZKĘ"
Wręczyca Wielka 2015:
I miejsce:
-
Karol Serwatka
-
Jakub Janic
II miejsce:
-
Maksymilian i Łukasz Rykała
-
Mateusz Serwatka
-
Maja Pawelak
III miejsce:
-
Mateusz Tałajczyk
-
Kamila i Wiktoria Strzelczyk
-
Amelia Jankowska
-
Alicja Strzelczyk
-
Klaudia Ceglarz
13. XIV Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym
Kłobuck 12.12.2015r.
Skrzaty:
Michał Mrożek I miejsce
Dawid Wiecha II miejsce
Aleksander Kozakiewicz III miejsce
Skrzatki:
Wiktoria Paruzel III miejsce
Żaczki:
Nikola Pasak I miejsce
Żacy:
Szymon Szyszka III miejsce
Młodziczki:
Klaudia Ceglarz I miejsce
Opiekun: Agnieszka Zmorek
14. MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM