Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym

2017/2018

Osiągnięcia w konkursach:

Lp.

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

Nauczyciel odpowiedzialny

Konkursy gminne

1.

Mistrz pięknego czytania”

 

1 osoba

Patrycja Zwolińska

2.

Mistrzostwa Międzygminne w Piłce Nożnej

 

4 osoby

Karol Żerdziński

3.

Czworobój Lekkoatletyczny

 

6 osób

Karol Żerdziński

4.

Konkurs przyrodniczy
,, Krajobrazy Polski”

 

I miejsce - Kinga Desperak

Stróżna Agnieszka

5.

Międzygminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz i ch SP

 

II m dziewcząt

II m chłopców

K. Żerdziński

6.

Międzygminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz i ch klas VII i Gimn.

 

I m dziewcząt

III m chłopców

K.Żerdziński

7.

Międzygminne Mistrzostwa w Mini Piłce Nożnej chłopców

 

I m chłopców

K.Żerdziński

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

 

III m chłopców

III m dziewcząt

K.Żerdziński

Konkursy powiatowe

1.

Indywidualne Biegi Przełajowe

 

1 osoba

Karol Żerdziński

2.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej

 

4 osoby

Karol Żerdziński

3.

Indywidualne Biegi Przełajowe

 

1 osoba

Karol Żerdziński

4.

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2018”

 

Jakub Janic II miejsce

Paulina Kmieć

5.

Konkurs Powiatowy „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni: Stanisław Sojczyński”

 

Paulina Paprotna – I miejsce

Patrycja Soboniak

6.

Mistrz Pięknego Czytania”

 

Kinga Desperak - wyróżnienie

Patrycja Soboniak

7.

II edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji św. Jana Pawła II 

 

Brak osiągnięć

Patrycja Soboniak 

8.

Powiatowy konkurs recytatorski „Nasza Niepodległa”

 

Brak osiągnięć

Patrycja Soboniak 

9.

II Powiatowy Konkurs Informatyczny ENIAC

 

I miejsce Szymon Strzelczyk

Anna Sośniak

10.

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny „Olimpiada Matematycznej Wyobraźni”

 

II miejsce Szymon Strzelczyk

Anna Sośniak

11.

Noworoczny Turniej Tenis Stołowego

 

I, II, III, V, VI miejsca indywidualnie

K. Żerdziński

12.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców SP

 

III m dziewcząt

IV m chłopców

K. Żerdziński

13.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców klas VII i Gimnazjum

 

I m dziewcząt

 

K.Żerdziński

14.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców

 

III m chłopców

K.Żerdziński

15.

Powiatowe, Indywidualne Biegi Przełajowe

 

VIII m chłopców

IX m dziewcząt

K.Żerdziński

16.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Opatów

 

III i V m chłopców

K. Żerdziński

Konkursy ogólnokrajowe i wojewódzkie

1.

Orzeł przyrodniczy.

 

1 osoba

Agnieszka Stróżna

2.

Memory master

 

1 osoba

Kinga Fakhari

3.

,, Kangur matematyczny”

 

1 osoba

Anna Sośniak

4.

Galileo

 

1 osoba

Kinga Fakhari

5.

ZUCH” Konkurs z języka angielskiego

 

Amelia Jankowska- 35. miejsce i Krzysztof Wyrębek- 39. miejsce na 1834 uczestników

Monika Jurczyńska

6.

Olimpiada „Olimpusek”

 

Krzysztof Wyrębek- 17. miejsce na 5737 uczestników

Sylwia Nogalska

7.

XV Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

 

Maja Pawelak- 26. miejsce na 56 uczestników

Sylwia Nogalska

8.

ZUCH” Konkurs z języka angielskiego

 

Wiktor Ceglarz- 39. miejsce na 1834 uczestników

Monika Jurczyńska

9.

Olimpiada „Olimpusek”

 

Karol Lech- 25. miejsce na 5737 uczestników

Sylwia Nogalska

10.

Olimpiada „Olimpusek”

 

Marta Sielecka 6/4684

Łukasz Rykała 11/4684

Milena Kubicka 14/4648

Wychowawcy klas 1-3

11.

Zuch z j. angielskiego

 

Dyplomy uznania:

Łukasz Rykała 16/637

Bartosz Płuska 22/637

Milena Kubicka 32/637

Monika Jurczyńska

12.

Galileo

 

2 dyplomy laureata

2 dyplomy wyróżnienia

25 dyplomów uznania

Kinga Fakhari

13.

Memory Master

 

8 dyplomów laureata

8 dyplomów wyróżnienia

44 dyplomy za udział

Kinga Fakhari

14.

Galileo – Chemia”

 

Szymon Strzelczyk: miejsce 7 - dyplom laureata

Jakub Wers: miejsce 15 - dyplom wyróżnienia

Paulina Paprotna: miejsce 15 - dyplom wyróżnienia

Agnieszka Księżarek

15.

Galileo – Fizyka”

 

Szymon Strzelczyk: miejsce 7 - dyplom laureata

Agnieszka Księżarek

16.

XIX Wojewódzki Indywidualny Konkurs z Fizyki Dla Klas VII Szkół Podstawowych i Gimnazjum” – etap szkolny

 

Zakwalifikowani do etapu zadaniowego:

Szymon Strzelczyk – miejsce 7

Paulina Paprotna – miejsce 37

Agnieszka Księżarek

17.

XIX Wojewódzki Indywidualny Konkurs z Fizyki Dla Klas VII Szkół Podstawowych i Gimnazjum” – etap zadaniowy

 

Szymon Strzelczyk – miejsce 1

 

Agnieszka Księżarek

18.

XIX Wojewódzki Indywidualny Konkurs z Fizyki Dla Klas VII Szkół Podstawowych i Gimnazjum” – finał konkursu

 

Szymon Strzelczyk – miejsce 1

 

Agnieszka Księżarek

19.

KANGUR Matematyczny

 

Wynik bardzo dobry: Szymon Strzelczyk, wyróżnienie: Maksymilian Rykała, Kinga Desperak, Przemysław Kiepura

Anna Sośniak

20.

Konkurs Geograficzny dla klas VII

 

1 osoba - finalistka

Stróżna Agnieszka

21.

Konkurs przyrodniczy
,,Eko - Planeta”

 

6 osób - wyróżnienia

Stróżna Agnieszka

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

KONTAKT

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZYŃCU PIERWSZYM

Zwierzyniec Pierwszy, ul. Szkolna 2, 42-152 Opatów

tel.  575 - 830 - 111, 668 - 532 - 315

email: spzwierzyniec_naszaszkola@onet.pl

 

 

OPŁATY ZA OBIADY

wpłaty na konto: PKO BP 21 1020 1664 0000 3002 0513 2057

tytułem: abonament obiadowy – imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc