Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym

2014/2015

1. II Gminny Konkurs Przyrodniczy "Pogoda - zjawiska zachodzące w atmosferze"

02.12.2014r. Opatów

Wyróżnienie - Norbert Waleszczyński

Opiekun: Maria Jędrek

2. Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Gorzowie Śląskim,

04.12.2014r. Gorzów Śląski

III miejsce - Julia Rudnik

IV miejsce - Natalia Wiecha

V miejsce - Paweł Telenga

V miejsce - Klaudia Ceglarz

VI miejsce - Jakub Wydmuch

Opiekun: Agnieszka Zmorek

3. XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Savoir vivre, czyli dobre maniery na co dzień",

14.11.2014r. Gliwice

Wyróżnienie: Mateusz Serwatka

Opiekun: Agnieszka Stróżna

4. II Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości,

18-19.11.2014r. Lipie

I miejsce - Julia Rudnik

II miejsce - Nikola Pasak

III miejsce - Natalia Wiecha

IV miejsce - Klaudia Ceglarz

I miejsce - Bartosz Ferdyn

II miejsce - Łukasz Psuj

III miejsce - Przemysław Werk

IV miejsce - Szymon Ślusarczyk

V miejsce - Szymon Szyszka

Opiekun: Agnieszka Zmorek

5.  Dekanalno - Szkolny konkurs recytatorski pt. "Świętymi bądźcie",

21.10.2014r. Lipie

I miejsce - Natalia Wiecha

II miejsce - Aurelia Gabrysiak

III miejsce - Julia Rudnik

6.  III Gminny Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości,

18-19.11.2014r. Lipie

Wyniki turnieju:

Skrzatki (klasy I-II)dziewczęta:

1.miejsce: Kinga  Desperak,  Zwierzyniec I

2.miejsce: Oliwia Balcerzak, Iwanowice Duże

Skrzaty(klasy I-II) chłopcy

1.miejsce: Szymon Ślusarczyk, Zwierzyniec I

2.miejsce: Łukasz Psuj,  Zwierzyniec I

3.miejsce: Bartosz Ferdyn, Zwierzyniec I

Żaczki(klasy III- IV) dziewczęta:

1.miejsce: Julia Rudnik, Zwierzyniec I

2.miejsce: Nicola Pasak, Zwierzyniec I

3.miejsce: Alicja Gruca, Waleńczów

Żacy(klasy III-IV)chłopcy:

1miejsce: Dawid Pęcherz, Waleńczów

2.miejsce:Jakub Wydmuch, Zwierzyniec I

3.miejsce: Michał Kaczmarek, Walenczów

Młodziczki(klasy V-VI) dziewczęta:

1 miejsce: Żurawik Kasia, Waleńczów

2.miejsce: Magdalena Luzar, Złochowice

3.miejsce: Klaudia Gloc, Złochowice

Młodzicy(klasy V-VI) chłopcy:

1.miejsce: Tymoteusz Kochel, Złochowice

2.miejsce:Kacper Kiepura, Złochowice

3.miejsce: Wiktor Browarski, Waleńczow

Opiekun: Agnieszka Zmorek

7. XIV OGÓLNOWOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI W GLIWICACH,

2014

Wyróżnienie: Mateusz Serwatka

Opiekun: Agnieszka Stróżna

8. XI Gminny Konkurs Plastyczny pt. "Bawię się bezpiecznie",

20.11.2014r. Wilkowiecko

I miejsce - Szymon Ślusarczyk

Wyróżnienie: Karol i Mateusz Serwatka

Opiekun: Agnieszka Stróżna

9. III Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę",

Iwanowice Duże 2014

Wyróżnienie: Oliwia Zawisza i Aurelia Gabrysiak

10.  XI Powiatowy Konkurs na "Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową,

podłaźniczkę i stroik świąteczny", 17.12.2014r. Wręczyca Wielka

Kategoria: szopka bożonarodzeniowa

II miejsce - Klaudia Ceglarz

III miejsce - Wiktoria Strzelczyk

Kategoria: stroik świąteczny - choinka

I miejsce - Karol Serwatka

II miejsce - Mateusz Serwatka

Opiekun: Agnieszka Stróżna

11.  XIV Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego

Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe  w tenisie stołowym,

12-13.12.2014r. Kłobuck

Dziewczęta:

I miejsce - Nikola Pasak

II miejsce - Kinga Desperak

II miejsce - Natalia Wiecha

III miejsce - Julia Rudnik

Chłopcy:

II miejsce - Paweł Telenga

III miejsce - Bartosz Ferdyn

Opiekun: Agnieszka Zmorek

12. II Powiatowy Feryjny Turniej „ Opatów Cup" ,
07.02.2015r. Krzepice

Skrzatki
I miejsce Kinga Desperak

Skrzaty
I miejsce Szymon Ślusarczyk
II miejsce Bartłomiej Ferdyn
III miejsce Przemek Werk

Żaczki
I miejsce Julka Rudnik
II miejsce Klaudia Ceglarz

Żacy
I miejsce Paweł Telenga

Opiekun: Agnieszka Zmorek

13. GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO,
17.02.2015r. Złochowice

III miejsce dla Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu I

Opiekun: Agnieszka Zmorek

14. XI NOWOROCZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO,
18-19.02.2015r. Lipie

Skrzatki
II miejsce Kinga Desperak

Skrzaty
I miejsce Łukasz Psuj
II miejsce Szymon Ślusarczyk
III miejsce Bartłomiej Ferdyn

Żaczki
I miejsce Julia Rudnik
II miejsce Natalia Wiecha
III miejsce Nikola Pasak

Żacy
I miejsce Paweł Telenga

Młodziczki
II miejsce Patrycja Werk

Opiekun: Agnieszka Zmorek

15. Klasyfikacja drużynowa rozgrywek Szkół Podstawowych

dziewcząt i chłopców,07.03.2015r. Niemodlin

zajęcie II i V miejsca dla Naszej SzkołyZwierzyniec Pierwszy

Opiekun: Agnieszka Zmorek

16. XI POWIATOWY KONKURS PLASTYKI OBRZĘDOWEJ "WIOSNA 2015" 31 marca 2015r.

miejsce II dla Oliwii Ślusarczyk w kategorii: kwiaty, bukiety bibułowe, papierowe

miejsce II dla Jakuba Janica w kategorii: kwiaty, bukiety bibułowe, papierowe

miejsce III dla Mateusza Serwatki w kategorii: kwiaty, bukiety bibułowe, papierowe

miejsce III dla Nataszy Swatek w kategorii: zdobienie jaj wielkanocnych (pisanki, kraszanki)

miejsce III dla Kamili Strzelczyk w kategorii: marzanna

17. X OTWARTE, INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

Kat. Dziewczęta SP klas I-III:

1.Natalia Wiecha-SP Zwierzyniec I

2.Kinga Desperak-SP Zwierzyniec I

3.Nikola Pasak-SP Zwierzyniec I

Kat. Chłopców SP klas I-III:

2.Łukasz Psuj-SP Zwierzyniec I

3.Szymon Szyszka-SP Zwierzyniec I

4.Szymon Ślusarczyk-SP Zwierzyniec I

Kat. Dziewczęta SP klas IV-VI:

2.Julia Rudnik-SP Zwierzyniec I

3.Klaudia Ceglarz-SP Zwierzyniec I

4.Patrycja Werk-SP Zwierzyniec I

Opiekun: Agnieszka Zmorek

18. GMINNE ZAWODY SPORTOWE W "ZBIJAKU"

I miejsce dla chłopców

Paweł Telenga, Dawid Grzyb, Piotr Psuj, Norbert Waleszczyński, Mateusz Ślusarczyk, Bartłomiej Ferdyn, Konrad Sitek

II miejsce dla dziewcząt

Julka Rudnik, Klaudia Ceglarz, Aleksandra Iwańska, Paulina Bitner, Natalia Wiecha, Nikola Pasak, Patrycja Werk

Opiekun: Agnieszka Zmorek

19. POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE W "ZBIJAKU"

II miejsce dla chłopców

IV miejsce dla dziewcząt

Opiekun: Agnieszka Zmorek

20. GMINNE ZAWODY SPORTOWE W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

I miejsce dla chłopców

Opiekun: Agnieszka Zmorek

21. POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

VI miejsce dla chłopców

Opiekun: Agnieszka Zmorek

22. Mistrzostwa wojewódzkie w grze podwójnej

Zawadzkie, 9 maja 2015r.

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym

Jakub Wydmuch - Paweł Telenga

Julia Rudnik - Klaudia Ceglarz

Nikola Pasak - Natalia Wiecha

Opiekun: Agnieszka Zmorek

23. X Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zaczarowany Ogród" ,
Wręczyca Wielka 19 maja 2015r.
III miejsce: Aleksandra Iwańska

Opiekun: Karolina Hyra

24. X Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Lipie w Tenisie Stołowym

27-28.04.2015r. Parzymiechy

I miejsce: Natalia Wiecha

II miejsce: Kinga Desperak

III miejsca: Nikola Pasak w kategorii dziewcząt klas I - III

II miejsce: Łukasz Psuj

III miejsce: Szymon Szyszka

IV miejsce: Szymon Ślusarczyk w kategorii chłopców klas I - III

II miejsce: Julia Rudnik

III miejsce: Klaudia Ceglarz

IV miejsce: Patrycja Werk w kategorii dziewcząt klas IV - VI

opiekun: Agnieszka Zmorek

25. VII GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "DESCRIBE AND WIN", 18 MAJA 2015r. Złochowice

II miejsce: Norbert Waleszczyński

Opiekun: Kinga Troczka

26. MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

19 marzec 2015r.

wyróżnienie: Szymon Strzelczyk

Opiekun: Karina Jankowska

26. X Gminny Konkurs piosenki "Wesoła Nutka" w Waleńczowie

II miejsce: Maja Pawelak

II miejsce: Roksana Kubicka

III miejsce: Julia Obała

Opiekun: Karolina Hyra

27. XXII Ogólnopolski Bieg Krzepkich 07.06.2015r.

Chłopcy I II klasa 200 m
Łukasz Psuj IV miejsce
Bartłomiej Ferdyn VI miejsce
Dziewczęta III - IV klasa 400 m
Klaudia ceglarz VI miejsce
Przedszkole9 ur. 2010 - 2008) 50m
Dawid Wiecha VI miejsce

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

KONTAKT

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZYŃCU PIERWSZYM

Zwierzyniec Pierwszy, ul. Szkolna 2, 42-152 Opatów

tel.  575 - 830 - 111, 668 - 532 - 315

email: spzwierzyniec_naszaszkola@onet.pl

 

 

OPŁATY ZA OBIADY

wpłaty na konto: PKO BP 21 1020 1664 0000 3002 0513 2057

tytułem: abonament obiadowy – imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc