2016/2017
Osiągnięcia w konkursach:
Lp. |
Nazwa konkursu |
|
Osiągnięcia |
Nauczyciel odpowied zialny |
Konkursy gminne |
||||
1. |
Konkurs recytatorski „Spacer po rymach” |
28.10.2016 |
Gr. 3,4 latki – I miejsce: Bartosz Kiepura, Oliwia Wąsinska, II miejsce: Pola Kasprzak, III miejsce: Lena Kistela, Wyróżnienia: Ewa Osiewacz, Antoni Kaczmarek Gr. 5 latki - I miejsce: Iga Augustyniak, Lena Wachowska, Monika Strzelczyk II miejsce: Natalia Sośniak, III miejsce: Filip Mrożek, Wyróżnienia: Zofia Tyrała, Karolina Telenga, Wojciech Kiepura Gr. 6 latki - I miejsce: Milena Kubicka, Emilia Szyszka, II miejsce: Oliwier Bitner, III miejsce: Bartosz Zalski, Wiktoria Strzelczyk, Wyróżnienia: Lena Krzyżanowska, Łukasz Rykała, Marta Sielecka |
Agnieszka Kohnke-Go, Barbara Paruzel |
2. |
„Najpiękniejszy strój karnawałowy” |
13.02.2017 |
Gr. 3,4 latki – I miejsce: Laura Trawińska, II miejsce: Julia Jędrysiak, III miejsce: Pola Kasprzak, Wyróżnienia: Kuba Jemioła, Mikołaj Doruchowski Gr. 5 latki - I miejsce: Julia Jagieła, II miejsce: Zofia Tyrała, III miejsce: Kacper Soboniak, Wyróżnienia: Mateusz Dymarek, Wojciech Kiepura Gr. 6 latki - I miejsce: Jakub Krawczyk, II miejsce: Wiktor Grzyb, III miejsce: Maja Ranoszek, Wyróżnienia: Łukasz Rykała, Wiktoria Strzelczyk
|
Agnieszka Kohnke-Go, Aleksandra Brodziak |
3. |
Gminny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Bożonarodzeniową, Gminna Biblioteka Publiczna w Opatowie |
|
Za udział – Natalia Brzęczek kl. IV, Marta Kiepura kl. V |
Karolina Hyra |
4. |
Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, SP Opatów |
|
Udział w konkursie |
Agnieszka Zmorek |
5. |
III Gminny Konkurs Przyrodniczy ,,Las środowiskiem życia” |
|
Klasa IV: Bartłomiej Chyra- III miejsce |
Maria Jędrek |
6. |
Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego, OSP Zwierzyniec Pierwszy |
|
Klasa Ia: Krzysztof Wyrębek, Angelika Ślusarczyk, Bruno Gruca, Jakub Grzyb, Konrad Kostecki Klasa Ib: Sara Dłubała, Oskar Barański, Marcel Mońka, Dawid Pasak, Maja Pawelak Klasa IIb: Aleksander Kozakiewicz, Dawid Wiecha, klasa VI: Dawid Grzyb, Patrycja Werk, Piotr Psuj, Edyta Kowalik |
Agnieszka Zmorek |
7. |
Gminny Konkurs Piosenki Religijnej, SP Złochowice |
|
Aurelia Gabrysiak kl. VI - wyróżnienie |
Sławomir Wolski |
Konkursy Powiatowe |
||||
1. |
Powiatowy konkurs „Mój ulubiony kwiat” |
10.05.2017 |
Kategoria 3, 4 latki: I miejsce – Oliwia Wąsińska (Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym – Oddział przedszkolny) II miejsce – Natalia Chrzęstek (Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim – Oddział przedszkolny) III miejsce – Martyna Wąsińska (Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Konieczkach) Wyróżnienia: Lena Kistela (Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym – Oddział przedszkolny), Hubert Wręczycki (Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym – Oddział przedszkolny), Antonina Dąbek (Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Konieczkach) Kategoria 5, 6 latki: I miejsce – Nadia Jaworska (Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Kulejach) II miejsce – Zofia Dąbek (Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Konieczkach) III miejsce – Wiktoria Wąsińska (Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Konieczkach) Wyróżnienia: Nikola Jemioła (Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym – Oddział przedszkolny) |
Agnieszka Kohnke-Go, Aleksandra Brodziak |
2. |
V Powiatowy Konkurs Komputerowy „Pocztówka Świąteczna” Zespół Szkół w Przystajni |
Zespół Szkół w Przystajni |
Udział w konkursie |
Karina Jankowska |
3. |
XII Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, podłaźniczkę”, GOK we Wręczycy Wielkiej |
|
Grupa Ob: Jakub Janic, Klasa Ib: Maja Pawelak – II miejsce Amelia Jankowska – III miejsce Klasa IIa: Maksymilian Rykała, Kamila Strzelczyk, Mateusz Serwatka - wyróżnienie Klasa IIb: Alicja Strzelczyk |
Agnieszka Stróżna |
4. |
Powiatowy Konkurs Kaligraficzny VII edycja „ I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” |
|
Udział w konkursie |
Aleksandra Olczyk |
5. |
Powiatowy Festiwal Piosenki „Śpiewać każdy może”, MOK Krzepice |
|
Udział w konkursie |
Karolina Hyra |
6. |
I Międzyszkolny Konkurs Oratorski „Portret mojej mamy” |
|
Udział w konkursie |
Aleksandra Olczyk |
7. |
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Bliżej lasu” |
|
Udział w konkursie |
Maria Jędrek |
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki |
09.11.2016 –etap szkolny
07.02.2017 – etap rejonowy
28.03.2017 – etap wojewódzki |
Tytuł finalisty: Szymon Strzelczyk |
Anna Sośniak |
Konkursy Krajowe i Międzynarodowe
|
||||
|
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny” |
16.03.2017 |
Wyróżnienia: Maksymilian Rykała, Karol Serwatka, Przemysław Werk, Szymon Strzelczyk |
Anna Sośniak |
1. |
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ,,Zuch”, SP Zwierzyniec Pierwszy
|
|
Klasa Ia: Amelia Jankowska Kacper Grzyb, Krzysztof Wyrębek, Maja Zawisza, Fabian Górczyński Klasa Ib: Karol Lech, Jakub Wachowski, Sara Dłubała, Filip Grzeliński, Maja Pawelak klasa III: Kinga Desperak, Paulina Maliszewska |
Justyna Włodek |
2. |
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ,,Galileo”, SP Zwierzyniec Pierwszy |
|
Klasa VI: Patrycja Werk, Aurelia Gabrysiak, Zuzanna Chęcińska, Mateusz Ślusarczyk, Piotr Psuj, Jan Kowalik, Edyta Kowalik |
Kinga Troczka |
3. |
Dekanalny Konkurs Plastyczny „Godło Polski z orłem z krzyżem w koronie”, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lipiu |
|
klasa IIa – Mateusz Serwatka - wyróżnienie; P. klasa IV: P. Bebłot, N. Brzęczek, S. Sara Wojciów, O. Zawisza – wyróżnienie |
Aleksandra Olczyk |
4. |
XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Zaczarowany ogród” GOK Wręczyca Wielka
|
|
Klasa III: Marta Hyra - wyróżnienie klasa IV: Przemysław Werk - II miejsce klasa VI: Edyta Kowalik, Oliwia Ślusarczyk |
Aleksandra Olczyk |
5. |
O Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Santa Maria” |
|
Klasa IV: Natalia Wiecha - wyróżnienie |
Aleksandra Olczyk |
6. |
I Międzyszkolny Konkurs Historyczny ,,W krainie Orła Białego” |
|
Klasa IV: Przemysław Werk - |
Aleksandra Olczyk |
7. |
Międzynarodowy konkurs Matematyczny „ Kangur Europejski” |
|
Klasa V: Szymon Strzelczyk - wyróżnienie |
Karina Jankowska |
8. |
XIV Ogólnopolskie „ Wręczyckie Jasełka 2016” GOK we Wręczycy Wielkiej |
|
Udział w konkursie |
Sławomir Wolski |
9. |
XIV Wojewódzki Konkurs Czytelniczy |
|
Udział w konkursie |
Aleksandra Olczyk |
10. |
Wojewódzki Konkurs na kartkę bożonarodzeniową |
|
Klasa IIa: Mateusz Serwatka – |
Agnieszka Stróżna |