Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym

2018/2019

Osiągnięcia w konkursach:

Lp.

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

Nauczyciel odpowiedzialny

Konkursy gminne

1.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom” w Kłobucku

maj

IV-Kinga Desperak

Jolanta Marzec

2.

XV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej ,,Wiosna 2019”

12.04.2019

II- Paulina Desperak (bukiet)

II- Alicja Strzelczyk (bukiet)

I- Aleksandra Płuska (palma wielkanocna)

III- Karol Lech (palma wielkanocna)

Jolanta Marzec

3.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom” w Kłobucku

maj

IV-Kinga Desperak

Jolanta Marzec

4.

Mój ulubiony kwiat

17.06.2019r

Oliwia Wąsińska – III miejsce

Katarzyna Bachniak – wyróżnienie

Emilia Kubicka - wyróżnienie

Agnieszka Wączek

Ewa Wąsińska

Sylwia Krzyżanowska

5.

Wiosenny Turniej Pilki Noznej chłopców szkol podstawowych!

 

II miejsce

K. Żerdziński

Konkursy powiatowe

1.

Powiatowy konkurs ,,Mistrz Pięknego Czytania”

Październik 2018

I miejsce

Stróżna Agnieszka

2.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom” w Kłobucku

maj

IV-Kinga Desperak

Jolanta Marzec

3.

XV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej ,,Wiosna 2019”

12.04.2019

II- Paulina Desperak (bukiet)

II- Alicja Strzelczyk (bukiet)

I- Aleksandra Płuska (palma wielkanocna)

III- Karol Lech (palma wielkanocna)

Jolanta Marzec

4.

V POWIATOWY KONKURS JĘZYKOWY PT: ,,MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ ‘’

24.05.2019

SZYMON STRZELCZYK – klasa VIII – III MIEJSCE

PAULINA PAPROTNA – klasa VIII - wyróżnienie

KAROLINA WIEWIÓRA

5.

Mój ulubiony kwiat”

17.06.2019r.

III miejsce w kategorii 3-4 latków

Alan Janas

Agnieszka Wączek

6.

Druzynowe Mistrzostwo Miedzygminne SZS dziewczat i chlopcow szkol podstawowych w tenisie stolowym 

 

I mejsce

K. Żerdziński

7.

Druzynowe Mistrzostwo Powiatu SZS dziewczat w tenisie stolowym. 

 

I miejsce

K. Żerdziński

8.

Druzynowe wicemistrzostwo Powiatu chlopcow SZS w tenisie stolowym

 

II miejsce

K. Żerdziński

Konkursy ogólnokrajowe i wojewódzkie

1.

Panda – ogólnopolski konkurs przyrodniczy

Kwiecień 2019

1 laureat, 3 wyróżnienia

Stróżna Agnieszka

2.

Konkurs ,,Mój wymarzony lizak”

30.04.2019

Udział: Karol Lech, Przemysław Kiepura, Jagoda Wachowska, Karol Serwatka, Adrianna Sośniak

Jolanta Marzec

3.

Memory Master klasy od IV-VI

15.11.2018

KAROL LECH – klasa IVB – Laureat III stopnia

KRZYSZTOF WYRĘBEK – klasa IVB – Laureat III stopnia

KRZYSZTOF KIEDRZYN – klasa IVB – wyróżnienie

AMELIA JANKOWSKA – klasa IVA – wyróżnienie

ALICJA STRZELCZYK – klasa VB – Laureat II stopnia

OSKAR KACZMAREK – klasa VB – wyróżnienie

ALEKSANDRA PŁUSKA – klasa VA – wyróżnienie

ROKSANA KUBICKA – klasa VB – wyróżnienie

KINGA DESPERAK – klasa VI – Laureat II stopnia

KAROLINA WIEWIÓRA

MAGDALENA DZIEWIOR

4.

GALILEO – JĘZYK ANGIELSKI KLASY OD IV-VIII

06.03.2019

KRZYSZTOF WYRĘBEK – Klasa IVB – Laureat

KAROL LECH – klasa IVB – wyróżnienie

DAWID PAWLICA – klasa IVB – wyróżnienie

KRZYSZTOF KIEDRZYN – klasa IVB – wyróżnienie

FABIAN GÓRCZYŃSKI – klasa IVA – wyróżnienie

OLIWIA WILK – klasa VB – laureate

OSKAR KACZMAREK – klasa VB – wyróżnienie

ALEKSANDRA PŁUSKA – Klasa VA – wyróżnienie

KINGA DESPERAK – klasa VI – laureat

PRZEMYSŁAW WERK – klasa VII – wyróżnienie

PAULINA PAPROTNA – klasa VIII – laureat

JAKUB WERS – klasa VIII – laureat

SZYMON STRZELCZYK – klasa VIII - wyróżnienie

KAROLINA WIEWIÓRA

MAGDALENA DZIEWIOR

5.

Ćwierćfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Szkol podstawowych

 

III miejsce

K. Żerdziński

6.

Kangur Matematyczny

21.03.2019

Lech Karol IV b - wyróżnienie

Monika Drzazga

7.

Kangur Matematyczny

21.03.2019

Wyrębek Krzysztof IV b - wyróżnienie

Monika Drzazga

8.

Kangur Matematyczny

21.03.2019

Serwatka Karol VII - wyróżnienie

Monika Drzazga

9.

Kangur Matematyczny

21.03.2019

Strzelczyk Szymon VIII - wyróżnienie

Monika Drzazga

10.

Kangur Matematyczny

21.03.2019

Paprotna Paulina VIII - wyróżnienie

Monika Drzazga

11.

Albus

7.05.2019

Strzelczyk Szymon VIII - laureat

Monika Drzazga

12.

Albus

7.05.2019

Paprotna Paulina VIII - wyróżnienie

Monika Drzazga

13.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki

27.02.2019

Strzelczyk Szymon VIII - finalista

Monika Drzazga

14.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

08.03.2019 r.

Szymon Strzelczyk - laureat

Agnieszka Księżarek

15.

XX Wojewódzki Indywidualny Konkurs z Fizyki

23.05.2019 r.

Szymon Strzelczyk – II miejsce

Agnieszka Księżarek

16.

Konkurs Galileo z Fizyki

07.03.2019 r.

Szymon Strzelczyk – 5 miejsce, dyplom laureata,

Jakub Wers – 9 miejsce, dyplom laureata,

Paulina Paprotna – 12 miejsce, dyplom wyróżnienia

Agnieszka Księżarek

17.

Konkurs Galileo z Chemii

07.03.2019 r.

Karol Serwatka – 9 miejsce, dyplom laureata,

Paulina Paprotna – 10 miejsce, dyplom laureata,

Szymon Strzelczyk – 13 miejsce, dyplom wyróżnienia,

Paweł Telenga – 13 miejsce, dyplom wyróżnienia,

Jakub Wers – 14 miejsce, dyplom wyróżnienia,

Przemysław Werk – 15 miejsce, dyplom wyróżnienia.

Agnieszka Księżarek

18.

Konkurs Galileo z Biologii

08.03.2019 r.

Paulina Paprotna – 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata,

Roksana Kubicka – 12 miejsce, dyplom wyróżnienia,

Aleksandra Płuska – 15 miejsce, dyplom wyróżnienia,

Aleksander Kozakiewicz – 15 miejsce, dyplom wyróżnienia.

Agnieszka Księżarek

19.

Konkurs Galileo z Geografii

08.03.2019 r.

Kacper Stróżny – 9 miejsce, dyplom laureata.

Paulina Paprotna – 15 miejsce, dyplom wyróżnienia.

Agnieszka Księżarek

20.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii – etap szkolny

21.01.2019 r.

Paulina Paprotna – przejście do etapu rejonowego.

Agnieszka Księżarek

21.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii – etap szkolny

22.01.2019 r.

Paulina Paprotna – przejście do etapu rejonowego.

Agnieszka Księżarek

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

KONTAKT

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZYŃCU PIERWSZYM

Zwierzyniec Pierwszy, ul. Szkolna 2, 42-152 Opatów

tel.  575 - 830 - 111, 668 - 532 - 315

email: spzwierzyniec_naszaszkola@onet.pl

 

 

OPŁATY ZA OBIADY

wpłaty na konto: PKO BP 21 1020 1664 0000 3002 0513 2057

tytułem: abonament obiadowy – imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc