Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym

2013/2014

1. II Mistrzostwa Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości w Iwanowicach Dużych

II miejsce - Kamila Jeziorska

Opiekun: Agnieszka Zmorek

2. Rejonowy Konkurs Kaliograficzny

III miejsce - Oliwia Ślusarczyk

Opiekun: Aleksandra Olczyk

3. XII Przegląd Zespołów Teatralnych ,,Wręczyckie Jasełka 2014"

II miejsce - Przedszkolaki

Opiekun: Agnieszka Stróżna, Karolina Hyra, Olga Rudnik

4. XI Gminny Konkurs Kolęd

Wyróżnienie - Kinga Desperak
Wyróżnienie - Natalia Wiecha
Wyróżnienie - Julia Rudnik
Wyróżnienie - Roksana Kubicka

Opiekun: Barbara Paruzel, Karolina Hyra, Agnieszka Zmorek

5. Turniej Piłki Nożnej w Kłobucku

VI miejsce

Skład naszej drużyny:

Bartłomiej Ferdyn

Szymon Gabrysiak

Stanisław Grudzień

Aleksander Kozakiewicz

Dominik Krawczyk

Jakub Mazurkiewicz

Michał Mrożek

Łukasz Psuj

Jakub Sośniak

Szymon Ślusarczyk

Przemysław Werk

Dawid Wiecha

Dawid Zalski

Trener: Piotr Obała

6. Zwierzyniecka Gala Tenisa Stołowego

skrzatki:

II miejsce: Natalia Wiecha
III miejsce: Nikola Pasak
IV miejsce: Patrycja Werk

żacy:

III miejsce: Dawid Grzyb

młodziczki:

IV miejsce: Kamila Jeziorska

7.IX Otwarty, Indywidualne Mistrzostwa Gminy Lipie w Tenisie Stołowym

II miejsce - Nikola Pasak

III miejsce - Natalia Wiecha

Opiekun: Agnieszka Zmorek

8. X Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej ,, Wiosna 2014"

II miejsce - Mateusz Serwatka

III miejsce - Konrad Sośnicki

Wyróżnienia:

        Kinga Kot

        Kacper Stróżny

        Mateusz Serwatka

        Bartłomiej Ferdyn

        Karol Serwatka

Opiekun: Barbara Paruzel, Agnieszka Stróżna, Karolina Hyra

9. III Gminny Turniej ,,Bezpieczni Przedszkolacy"

II miejsce- Patrycja Bitner, Roksana Kubicka, Jagoda Wachowska

Opiekun: Karolina Hyra, Olga Rudnik

10. II Gminny Konkurs Przyrodniczy dla Przedszkolaków ,,Ptaki Polskie"

II miejsce- Nina Drzazga, Stanisław Grudzień

Opiekun: Olga Rudnik, Karolina Hyra

11. XI Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków

II miejsce- Paulina Desperak

III miejsce- Dominik Krawczyk

Opiekun: Karolina Hyra, Olga Rudnik

12. IV Gminny Konkurs Plastyczny dla Przedszkolaków ,,Wiosna wokół nas- OWADY"

II miejsce- Patrycja Bitner

Wyróżnienie- Marta Sielecka

Opiekun: Agnieszka Stróżna, Karolina Hyra

13. I Gminny Konkurs Przyrodniczy ,,Woda darem życia"

II miejsce- Norbert Waleszczyński

Opiekun: Maria Jędrek

14. Międzynarodowy Konkurs ,,KANGUR MATEMATYCZNY"

Wyróżnienie- Konrad Sośnicki

Opiekun: Renata Sośnicka

15. Powiatowy Turniej Strzelecki

I miejsce (w kategorii Szkoł Podstawowych) - Patryk Chyra

16. IX Gminny Konkurs Piosenki ,,Wesoła nutka"

I miejsce- Roksana Kubicka

Opiekun: Karolina Hyra

17. XI Gminny Konkurs Piosenki Religijnej

III miejsce- Julia Kowalik

Opiekun: Sławomir Wolski

18. XV Powiatowe Mistrzostwa Szkolengo Związku Sportowego

II miejsce (w kategorii SPORTOWE DWA OGNIE)- Kamila Jeziorska, Julia Kulej, Julia Rudnik, Patryk Chyra, Krzysztof Zieliński, Dawid Rosołek

Opiekun: Agnieszka Zmorek

19. IX Ogólnopolski Bieg Zajączkowski

IV miejsce- Patrycja Bitner

20. XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w TAEKWONDO PUT

II miejsce (w technikach specjalnych)- Paweł Telenga, Konrad Sitek

III miejsce (w technikach szybkościowych)- Konrad Sitek

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

KONTAKT

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZYŃCU PIERWSZYM

Zwierzyniec Pierwszy, ul. Szkolna 2, 42-152 Opatów

tel.  575 - 830 - 111, 668 - 532 - 315

email: spzwierzyniec_naszaszkola@onet.pl

 

 

OPŁATY ZA OBIADY

wpłaty na konto: PKO BP 21 1020 1664 0000 3002 0513 2057

tytułem: abonament obiadowy – imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc