Utworzono dnia 12.03.2024

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w „Naszej Szkole”

Podczas szkolnego apelu 11 marca w Szkole Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym zostały ogłoszone wyniki poszczególnych konkursów oraz rozdane nagrody przez Prezesa Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” - pana Andrzeja Zalskiego.

Jednym z konkursów, w którym brali uczniowie udział był Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych organizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Uczniowie przygotowywani byli przez panią Magdalenę Tomzik. Jeden uczeń klasy VIII „Naszej Szkoły” Patryk Kaczmarek zdobył w nim tytuł finalisty! Uczeń otrzymał od Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” nagrodę pieniężną, którą wręczył Prezes Stowarzyszenia „Nasza Szkoła”.

Kolejnym z konkursów, w którym nieustannie od początku roku szkolnego uczniowie biorą udział są szkolne rozgrywki „Zbieraj kroki”. Uczniowie w styczniu i lutym 2024 rywalizowali w kategoriach klas I-III oraz IV-VI pobierając zegarki ze szkolnej tablicy oraz zbierając kroki każdego dnia!

Po rozstrzygnięciu konkursu wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Stowarzyszenie "Nasza Szkoła”, które wręczył Prezes Stowarzyszenia "Nasza Szkoła". Wyniki konkursu są następujące:

KAT. KLASY I-III (dziewczęta):

1. Blanka Marzec

2. Zuzanna Lesik

3. Zuzanna Wręczycka

WYRÓŻNIENIE:

Lena Rosak

KAT. KLASY IV-VI (dziewczęta):

1. Karolina Telenga

2. Anna Wychowaniec

3. Zuzanna Chyra

KAT. KLASY IV-VI (chłopcy):

1. Antoni Jankowski

2. Mikołaj Nowakowski

Następnie rozdane zostały nagrody za osiągnięcia w Zawodach TAEKWON-DO w Marcinkowicach, które odbyły się 17 lutego 2024r. Pod opieką trenera pana Piotra Telengi.
Uczniowie również otrzymali nagrodę pieniężną ufundowaną przez Stowarzyszenie „Nasza Szkoła” wręczone przez Prezesa Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” za zdobycie podium. Wyniki są następujące:

KAT. WALKA MŁODZIK:

1 MIEJSCE- Oliwia Wąsińska kl. IVA

KAT. UKŁADY KADET:

3 MIEJSCE- Tymoteusz Poraj kl. IIB

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

P. Werk

Utworzono dnia 12.03.2024, 13:48