Konkurs ,,Mali Giganci” w Szkole Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym

Utworzono dnia 15.06.2019

14 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym odbył się szkolny konkurs „Mali Giganci”. Podczas eliminacji wyłoniono najlepszą 30, która zaprezentowała się w występach indywidualnych w kategorii klas I – IV oraz V – VIII, dodatkowo 10 zespół oceniano w oddzielnej kategorii. Publiczność mogła podziwiać uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy muzyczne, recytatorskie, teatralne (zespołowe lub indywidualne) oraz kabaretowe.

W Komisji Konkursowej zasiedli: Andrzej Zalski – Prezes Stowarzyszenia „Nasza Szkoła”, Agnieszka Stróżna – zastępca dyrektora, Jolanta Marzec – nauczyciel muzyki. Jury miało trudne zadanie, ponieważ uczniowie zadziwiali wspaniałymi występami.

Jednak ostatecznie ogłoszono werdykt:

Kategoria I - występ indywidualny w klasach I - IV

I miejsce: Amelia Jankowska kl. IVa (utwór "T-shirt" Eweliny Lisowskiej)

II miejsce: Angelika Ślusarczyk kl. IVa (utwór "Anyone I want to be" Roksany Węgiel)

III miejsce: Maja Pawelak kl. IVa (utwór "Wielkie plany" Marceliny Szlachcic)

Kategoria II - występ indywidualny w klasach V - VIII

I miejsce: Paulina Maliszewska kl. VI (utwór "Jeszcze w zielone gramy" Daria Zawiałow)

II miejsce: Roksana Kubicka kl. Vb (utwór "Hallelujah po polsku")

III miejsce: Szymon Gabrysiak kl. VI (pokaz własnoręcznie zrobionego robota Wall-e)

Kategoria III - występ zespołowy w klasach I - VIII

I miejsce: Paulina Paprotna i Szymon Strzelczyk kl. VIII (utwór „When we were young” Adele)

II miejsce: Bartosz Zalski, Nikodem Drzazga, Mikołaj Pelikan, Bartosz Płuska kl. II (utwór "Zbuntowany Anioł" zespołu Łobuzy)

III miejsce: Julia Mrozek, Wiktoria Mrozek kl. IVb i Amelia Jankowska kl. IVa (utwór "Tęcza" My3)

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. Jednak w naszym konkursie nie było przegranych, każdy z uczestników na otrzymał medal i dyplom za udział w konkursie. Występy uczniów przyniosły wiele radości i na pewno na długo pozostaną w pamięci naszej szkolnej społeczności. Sponsorem nagród w konkursie był Prezes Stowarzyszenia „Nasza Szkoła”.

Konkurs ,,Mali Giganci” w Szkole Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym

Utworzono dnia 15.06.2019, 09:14