Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Ruszyło postępowanie rekrutacyjne do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym. Dotychczasowo rekrutacja przebiegała w formie składania papierowych wniosków do dyrektora szkoły, jednakże z powodu ogłoszonej pandemii rekrutacja musi odbyć się w formie elektronicznej. Dlatego też proponujemy dwa sposoby wypełniania dokumentów:

1. Zgłoszenie/wniosek w formie elektronicznej z rozszerzeniem .pdf należy wydrukować, wypełnić oraz podpisać, a następnie przesłać skan na adres e-mail: spzwierzyniec_naszaszkola@onet.pl

2. Należy pobrać zgłoszenie/wniosek w formie elektronicznej z rozszerzeniem .doc, wypełnić i wysłać na adres e-mail: spzwierzyniec_naszaszkola@onet.pl W tym przypadku rodzice lub opiekunowie prawni będą mogli złożyć swój podpis, gdy placówka zostanie otwarta dla dzieci i petentów.

Więcej informacji pod numerem kontaktowym 575 830 111.

Prosimy na bieżąco monitorować sytuację w kraju oraz śledzić informacje za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Z poważaniem,

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym